top of page

Kalite Politikası

  

   Müşteri memnuniyetini esas alan, bozulmadan değişmeyi ilke edinen sürekli gelişime açık, yenilikçi, eğitimli, daima ileriye bakan kadromuz ve doğaya, çevreye duyarlı, işletme anlayışımızla;

   En kaliteli hizmeti en hızlı ve en güvenilir şekılde müşterilerimize sunmak, dünya standartlarında modern bir işletme kimliğiyle, sektörümüzün en üst sıralarında yer almak, sunduğumuz kusursuz hizmetle müşterilerimizi gülümsetmek temel hedefimizdir.Bu hedef doğrultusunda şirket politikamız; hizmette kaliteden hiç bir şart altında ödün vermemek, sorun yaratmadan sürekli çözüm üretmek, hizmet sürecinde "tam sorumluluk" anlayışına sahip özenle seçilmiş güvenilir personel ile hizmet vermektir. Deneyimli tedarikçilerden oluşan hizmet ağını devamlı dinamik tutmak, müşteri isteklerine uygun iş planlaması ve projeksiyon sağlayarak artan verimlilik ilkesiyle ilk defasında olduğu gibi her defasında hatasız hizmet sunmaktır.

 

 

Hizmet Politikasi

 

   Caneks Group kendini lojistik sektöründe bir çözüm üreticisi olarak görmektedir. Caneks Group'ta önemli olan, müşteri isteklerine uygun planlama yapilarak verimli lojistik çözümler üretilmesi ve sunulan hizmetle müşteri beklentilerinin ötesine geçilmesidir. Çevreye değer veren yaklaşımıyla Avrupa normlarına uygun araçlarla hizmet gercekleştirmektir.

 

bottom of page