top of page
Serbest Depolama

 

Caneks Group, küreselleşme ve teknolojideki hizli gelişimin etkisindeki şirketlerin, bu yoğun rekabet ortaminda ayakta kalabilmeleri için gerekli olan HIZ, ESNEKLİK ve MALİYET avantajini sektör bazinda özgün ve özel projeleri geliştirerek sunmaktadir. 

 

Serbest depomuz toplamda 18.000m2 lik alan üzerinde 2.000m2 kapalı alan mevcuttur.Sektörün ve teknolojinin zaman içinde getirmiş olduğu değişiklikeri baz alarak yapılmış olan depoda 5 ayrı bölüm oluşmaktadır. Her deponun kendi raf sistemi mevcuttur. Çatısı, duvarları ve panalleri özel yalıtım ile kaplanmış olduğundan ürünlerin tazeliği, mevcut durumu farklı ısı koşullarında muhafaza edilmektedir.

 

Saklanması ve muhafazası, özel ısı derecesi (+4 C/ -25 C) düzenek ve yapılanma gerektiren taze, soğutulmuş ve donuk ürünler için ayrı üniteler halinde Soğuk Hava Depoları.

 

Saklanması ve muhafazası özel yanıcı, yakıcı, parlayıcı kimyasallar ile yanıcı olmayan kimyasallar için Avrupa Normlarında özel inşa edilmiş depolar.

 

* İsletmelerin Sabit giderlerini degişken giderlere dönüştürmek,

* Teknolojik ve pahali depo yatırımlarının, insan kaynaği, makine, techizat ve ekipmanlarin, lojistik hizmet alan diğer firmalarla ortak kullanılması sonucu birim maliyet avantajı sunmak,

* Lojistik operasyon masraflarının ve stokların düşürülerek, stok devir hızlarının arttırılması, depo içi elleçleme operasyonları tasarımı,

 

Yeşil lojistik şirketler için bir felsefe halini almıştır.

Işık panallerinin tamamı günümüzde ve gelecekte önemli bir hale gelen Yeşil Lojistiği desteklemekte. Panallerin tamamı güneş enerjisini ışığa dönüştürme teknolojisi ile donatılmıştır.

bottom of page